
Maattabel
US maat | EU maat |
6-7 | 38-39 |
8 | 40-41 |
9 | 42 |
10 | 43 |
11 | 44-45 |
12 | 46 |
13-14 | 47-48 |
Ronix One Carbitex wakeboardbindingen
€ 649,99


Gratis Jobe waterdichte telefoonhoes

Gratis Jobe waterdichte telefoonhoes
- Maak tijdens het watersporten de mooiste foto's met je telefoon
- Elke smartphone past in deze waterdichte telefoonhoes
- Beperkte voorraad, wees op tijd
Hoe werkt het:
- Plaats een bestelling van meer dan €299
- De telefoonhoes wordt ná het plaatsen van je bestelling automatisch toegevoegd (bij het afrekenen is deze nog niet zichtbaar)
- Na het afronden van je bestelling is de telefoonhoes zichtbaar in jouw online orderomgeving
Productinformatie
Eigenschappen
Type product | Binding |
Model
ModelSelecteer hier het gewenste model, met open teen, dichte teen of de EVO, dit is een combinatie van het beste van beide. |
Closed toe |
Kleur | Zwart |
Productbeschrijving
Ronix One Carbitex wakeboardbindingen. Foot-on-the-gas, high-response, powerhouse: dat is hoe Ronix de One Carbitex bindingen van dit jaar presenteert. Pro wakeboarder Danny Harf vaart al jaren op de volledige One collectie en heeft ook dit jaar weer zijn steentje bijgedragen om de collectie op zijn best te maken.
De One Carbitex wakeboard bindingen van Ronix behoren tot de top van de bindingen. Ronix? high end bindingen worden vanuit een skelet opgebouwd. In dit geval zit er een buigbaar kunststof skelet in de binding. Hier worden verschillende componenten en materialen opgezet om het tot een volledige binding te maken. De One Carbitex wordt gemaakt van brainframe technology, wat de constructie enorm sterk maakt en de rider het gevoel geeft in full-control te zijn. De buitenzijde van de binding is gemaakt van Carbitex CX6. Carbitex is een materiaal wat is voorzien van carbon fibers dat zorgt voor extreem goede, directe reactie. Daarnaast heeft het als voordeel dat het mega duurzaam is. Dat terwijl alles wel flexibel is om de beste pasvorm te garanderen. De 3D molded heel en toe laten de binding aanvoelen alsof het onderdeel is van je been. Zo wordt de reactie met je wakeboard nog directer.
De basis waarmee de binding op het board komt is een Pro Sole. Deze bestaat uit een 2-laags foam voor een goede demping tijdens de landing. Deze Pro Sole is omlijst met aluminium delen om te zorgen dat de verbinding met het board zo stijf mogelijk is. Dit voorkomt dat je enkel los komt in de schoen of dat de gehele schoen los komt van het board.
De binnenzijde bestaat uit verwarmbare Intuition+ voering. Door de bindingen te verwarmen kan de voering perfect naar jouw voeten vormen waardoor de wakeboard boots nog beter zullen passen. Ook zonder ze te verwarmen zal het flexform foam van het binnenwerk al naar de voeten vormen. Het verwarmen van je bindingen kan je laten doen bij ons in de winkel! Kom langs en laat onze wakeboard experts met je meekijken.
Dankzij de dubbele veter met auto lock systeem trek je de schoenen makkelijk aan en blijven ze goed strak om je voeten zitten. Het tijdloze uiterlijk van de bindingen zorgen ervoor dat jij jarenlang kan genieten van de One Carbitex!
Reviews
5/5
1 review
5/5
One Carbitex wakeboardbindingen
Mijn favoriete binding, samen met de one carbitex van 2023 ??
Pieter | 30-05-2024
Deze reviews zijn verzameld op: