Efoils testen en proberen bij World Nautic Center
Eerst proberen, dan kopen? Lees snel verder!
Try before you buy
Try before you buy: Een eFoil is een investering. Door eerst een eFoil te huren, kan je bepalen of het echt iets voor jou is voordat je tot aankoop overgaat.
Krijg les van onze experts: Wij verhuren onze boards inclusief les onder begeleiding van ervaren instructeurs aan, zodat je snel en veilig het maximale uit je eFoil-ervaring kunt halen.
Unieke Ervaring: Ervaar de sensatie van zweven boven het water zonder wind of golven. Het is een ongeëvenaarde watersportbeleving!
Prive demo
Wil je graag het water op met een van onze experts? Dat kan! Jij bepaalt waar en wanneer, samen met een van onze efoil-experts ga je het water op om de kneepjes van het vak te leren.

WNC demo dagen 2026
Ook in 2026 zullen we weer enkele gave test dagen door Nederland plannen. Houd deze pagina in de gaten voor een demo locatie in de buurt.
- 23 & 24 mei: Sneek in-water (Starteiland, Sneekermeer)
- 2 t/m 9 september: Hiswa te Water (Bataviahaven, Lelystad)
Binnenkort meer locaties.
Efoilen rondom Sliedrecht
Kom efoilen op een van onze privé adressen rondom Sliedrecht. Je start vanuit onze winkel waar we samen het materiaal doornemen en dan met elkaar naar de locatie rijden.
Boeken & contact
Efoil demo of les boeken? Neem contact op met onze experts of boek direct via ons boekingssyteem.
Efoil testen en proberen
Ben je klaar om een eFoil uit te proberen? Wacht niet langer en boek vandaag nog jouw eFoil-les! Ervaar de toekomst van watersport en ontdek zelf waarom zoveel mensen enthousiast zijn over eFoilen.
Verhuur op locatie
AKQA Beach | Bergen op Zoom
Ga efoilen bij AKQA Beach. Ontdek de BeachClub op het strand van Bergen op Zoom, waarbij je de beleving hebt alsof je je ergens in het zuiden van Frankrijk bevindt. Boek je efoil sessie en geniet van het complete plaatje. Heerlijk eten, prachtige locatie, vertier voor het hele gezin.