Menu

Terug |

Prolimit ACE steamer wetsuit 5/4 mm rugrits heren grijs

269,00

Prolimit logo
Prolimit ACE steamer wetsuit 5/4 mm rugrits heren grijs foto 1
/

Kies je maat

Gekozen maat is niet meer beschikbaar

Mail bij beschikbaarheid

Productinformatie

Eigenschappen

Onze keuze
Nee
Merk Prolimit
Model
Steamer
Flexibiliteit
4/4 Sterren
Dikte
5/4mm
Locatie rits
Rug
Type thermo
Extreme thermo
Dubbele seal rond de nek
Nee
Voorzien van rugpaneel
Nee
Verstevigde kniepanelen
Ja
Techniek stiknaden
GBS + tap + seal (geen)
Kleur Zwart
Materiaal Neopreen
Gender Heren
Type product wetsuit

Productbeschrijving

De Prolimit ACE wetsuits zijn ontworpen voor watersporters die comfort, flexibiliteit en duurzaamheid zoeken, met name geschikt voor koudere omstandigheden. Deze wetsuits combineren innovatieve materialen en constructietechnieken om optimale prestaties en warmte te bieden tijdens bijvoorbeeld het surfen, kitesurfen of windsurfen. Maar ook zwemmen, wakeboarden en foilen. Echt een allround wetsuit voor iedereen.

De Prolimit ACE wetsuits zijn ideaal voor watersporters die actief zijn in koudere wateren en op zoek zijn naar een wetsuit dat zowel warmte als bewegingsvrijheid biedt. Met hun geavanceerde materialen en doordachte ontwerpdetails bieden deze wetsuits betrouwbare prestaties voor diverse watersportactiviteiten.

Deze wetsuit is gemaakt van 5/4 mm dik neopreen. Echt een super wetsuit voor in de winterperiode. Aan de binnenvoering zit een thermo op het torso om je langer warm te houden, ook in koudere omstandigheden.

Specs:

  • Airflex 350+
  • NaturePrene Oystershell
  • Heat Retention chest/back - Airflex 500+ lining
  • Glued and Blind Stitched
  • KED Kneepad
  • FSC Approved

Hulp nodig bij het maken van je keuze?

Onze klantenservice staat voor je klaar van 9-18 uur.

Of kom langs in onze winkel!

Vaak samen gekocht met