Menu

Terug |

Jetpilot Venture Explorer waterschoenen

49,95

Jetpilot logo
Jetpilot Venture Explorer waterschoenen foto 1
/

Kies uitvoering

Kies je maat

Gekozen maat is niet meer beschikbaar

Mail bij beschikbaarheid

Productinformatie

Eigenschappen

Materiaal Neopreen
Kleur Zwart
Dikte
N.V.T.
Veter
Ja
Gender Unisex
Merk Jetpilot
Type product Waterschoenen

Productbeschrijving

Sta je graag zowel op het land als in het water? Dan zijn de Jetpilot Venture Explorer waterschoenen echt iets voor jou. Dankzij het stevige ontwerp met duurzame materialen kan je deze schoenen zonder zorgen meenemen op elk avontuur, of je nu flitsend over een jetski gaat, een boot instapt of langs een ruige rivier loopt.

De zool van geperforeerd TPR rubber zorgt voor uitstekende grip, zelfs als het nat en glad is, en voert water razendsnel af. Zo blijven je voeten licht en comfortabel, zonder dat je met natte, zware schoenen loopt.

De elastische bungee sluiting maakt het super makkelijk en snel om je schoenen aan en uit te trekken, ideaal als je vaak wisselt tussen water en land.

Het stoere zwarte design past bij elke outfit en geeft je die veelzijdigheid die je nodig hebt tijdens al je outdoor-activiteiten. Kortom: een robuuste waterschoen voor iedereen die geen grenzen kent tussen water en land.

  • Kleur: Zwart
  • Bovenkant: Duurzaam
  • Zool: TPR geperforeerd rubber
  • Waterafvoer: 100% H2O afvoer
  • Sluiting: Elastische bungee snelsluiting