Menu

Terug Je bent hier:

Esurf Extra battery

5.444,99

Esurf logo
Esurf Extra battery foto 1
/

Kies je maat

Gekozen maat is niet meer beschikbaar

Mail bij beschikbaarheid

Productinformatie

Eigenschappen

Type product Accessoires

Productbeschrijving

Esurf Extra battery. Bij de ESURF kun je nog de reserve batterij aanschaffen, zodat je 2x zo lang kunt doen met je ESURF. Of wat dacht je van je ESURF te gebruiken op 2 verschillende plaatsen, zoals hier in Nederland en op je boot / jacht in het buitenland. Zo hoef je enkel de ESURF mee te nemen van 9 Kg. en op elke plek je accu aansluiten en starten met ESURFEN.

 

Informatie over Esurf

Met de ESURF koop je 1 board dat geschikt is voor de hele familie:  de PRO rider kan er mee tekeer gaan, maar hij is ook geschikt voor (jonge) kinderen. De esurf heeft 3 standen:

  • Beginner ( kinderen en beginners)
  • Intermediate ( voor wie net wat meer gevoel heeft gekregen)
  • Pro ( voor de snelle ESURF mannen of vrouwen) voor als je echt spectaculaire stunts wil uithalen en het ultieme gevoel uit jezelf en de ESURF wil halen.

Hulp nodig bij het maken van je keuze?

Onze klantenservice staat voor je klaar van 9-18 uur.

Of kom langs in onze winkel!

Reviews

5/5

1 review

5/5

Extra battery

Bij ons is de kerstman al geweest, Hij kwam van world nautic center, zijn auto de slee! Maakte ons met nieuwe batterijen blij, Wat een service, persoonlijk en fraai. Nu kunnen we het water op met de feestdagen En de sprong in het nieuwe jaar vanuit de efoil wagen.

DennisSchilderwerken | 18-12-2024

Deze reviews zijn verzameld op:

Vaak samen gekocht met