Jobe Revolve funtube 2 persoons. Deze sensatie voor het nieuwe seizoen is gemaakt voor uitdaging en plezier voor achter de boot! Wil je hard gaan? Twijfel dan niet langer, maar wil je daarnaast wat rustiger aan doen? Dan kan dat ook.
De Revolve band voor achter de boot is gemaakt van een pvc binnenband met daarover een sterke nylon hoes ter bescherming. De afmetingen van de 2 persoons Revolve zijn 210x186cm. De opstaande vleugels aan de zijkant zorgen ervoor dat je niet snel kantelt bij hoge snelheden. De Jobe funtube is uitgerust met aan de voorkant een buckle connector waaraan je de sleeplijn gemakkelijk kunt bevestigen. Bovenop de 2 persoons funtube zitten vier handvaten waar je stevig aan vast kunt houden. Ook zitten er aan de bovenzijde van de band neopreen pads voor extra comfort.
Wanneer u uw bestelling voor 21:00 (of 23:59 met onze extra service) plaatst en betaald wordt uw bestelling, indien voorradig, dezelfde dag verzonden en de volgende dag geleverd.
Blijkt na ontvangst van uw aankoop het artikel niet naar uw wens zijn mag u deze binnen 30 dagen kosteloos omruilen.
U mag uw bestelling altijd binnen 30 dagen na factuurdatum retour sturen. U krijgt dan binnen 2 werkdagen uw aankoopbedrag terug gestort. De klantenservice is te bereiken via telefoon +31 (0) 184 - 760020, of per e-mail [email protected] (vermeld in al uw correspondentie uw order- of factuurnummer).
Meer lezen over ruilen en retourneren